Skup srebra i złota Warszawa – Trójmiasto

Skup wyrobów ze srebra i złota Warszawa, Gdańsk, Gdynia, Sopot

Jesteśmy grupą profesjonalistów, która od 15 lat zajmuje się zakupem, a także kolekcjonowaniem staroci oraz antyków. Nasza działalność obejmuje także skup srebra i złota oraz wyrobów ze srebra i złota w Warszawie, Gdańsku, Gdyni i Sopocie oraz w promieniu 100 km. Skupujemy zarówno wyroby ze srebra i złota jak i złom tych szlachetnych metali. Współpraca z nami oznacza liczne udogodnienia:

–  dojazd naszego specjalisty do Klienta,

–  darmowa, niezobowiązująca wycena,

–  płatność gotówką,

–  transport zakupionych rzeczy.

Wiele osób posiada srebrne i złote wyroby, które nieużywane niepotrzebnie zalegają w domu, na strychu lub piwnicy. Tymczasem uszkodzone lub wybrakowane komplety srebrnej zastawy mogą podreperować domowy budżet. Jeżeli poszukujesz firmy prowadzącej skup srebra i złota i wyrobów ze srebra i złota w Warszawie, Gdańsku, Gdyni i Sopocie lub okolicy, zdecydowanie polecamy nasz internetowy antykwariat. Skupujemy zarówno srebrną i złotą biżuterię, jak i srebro i złoto użytkowe. Interesują nas w szczególności:

– srebrne i złote sztućce i zastawy stołowe,

– srebrne i złote cukiernice,

– skup złotej biżuterii – srebrna i złota biżuteria – pierścionki, kolczyki, brosze, spinki, zawieszki, medaliony, bransolety,

– srebrne tace, – srebrne i złote patery,

– skup kamieni szlachetnych,

– wszystkie inne srebrne i złote wyroby,

Nasza wycena jest szybka i fachowa. W razie wątpliwości możesz kontaktować się z nami telefonicznie oraz dopytać o ewentualną wartość posiadanych przedmiotów (wstępna wycena antyków i staroci także ze zdjęć).

Skup srebra Warszawa – Trójmiasto i okolice – Zapraszamy do kontaktu

Zasady współpracy

W naszej pracy kierujemy się solidnością, a także profesjonalizmem. Współpraca z nami przebiega szybko i sprawnie. Na początek wystarczy do nas zadzwonić. Podczas krótkiej rozmowy nasz konsultant ustala, jakiego typu antyki lub starocie w tym srebrne przedmioty chcesz sprzedać. Jeżeli będziemy zainteresowani zakupem, umawiamy się na konkretny dzień i godzinę. W umówionym miejscu specjalista dokona niezobowiązującej wyceny. Jeżeli decydujemy się na zakup, płacimy Klientowi gotówką. Następnie zabieramy zakupione rzeczy własnym transportem.

Zachęcamy do skorzystania z naszych usług. Wieloletnie doświadczenie oraz ekspresowe tempo pracy sprawiają, że jesteśmy w stanie przeprowadzić transakcję szybko i bezproblemowo.