Skup rzeźb, odlewów i brązów


Posiadasz w domu interesujące przedmioty, które można spieniężyć? Wycena porcelany online to jedna z usług, które proponujemy naszym klientom. Jesteśmy specjalistami od rzeźb, odlewów, a także innych artefaktów tego typu. Doskonale orientujemy się w cenach oraz innych aspektach, zatem z pewnością pomożemy. Na czym jeszcze polegają nasze usługi? Odpowiadamy!


Wycena porcelany online – dlaczego warto?

Wycena porcelany to jedno z wielu zadań, jakich podejmujemy się w ramach świadczonych przez nas usług. To usługa, która oferuje wiele korzyści dla osób chcących ocenić wartość swoich kolekcji lub pojedynczych egzemplarzy porcelany. Dlaczego wycena figurek porcelanowych bądź innych elementów z tego materiału jest korzystna?


Przede wszystkim, jest to bardzo wygodne i dostępne rozwiązanie, ponieważ można dokonać oceny wartości porcelany bez wychodzenia z domu. Wystarczy przesłać zdjęcia oraz opis przedmiotu do naszych specjalistów, co oszczędza czas i eliminuje konieczność osobistego spotkania z rzeczoznawcą. Taka wycena starej porcelany czy też wycena rzeźby jest szybsza niż tradycyjne metody, a wstępną kwotę można otrzymać w ciągu kilku dni. Jest to szczególnie przydatne, gdy potrzebna jest szybka ocena wartości przed sprzedażą, ubezpieczeniem lub innymi celami.


Jako specjaliści od wyceny porcelany, którzy oferują swoje usługi online, mamy wieloletnie doświadczenie i szeroką wiedzę w tej dziedzinie. Dzięki temu możemy dokładnie ocenić wartość porcelany, uwzględniając jej wiek, pochodzenie, stan zachowania oraz rzadkość. Wycena porcelany online zapewnia również bezpieczeństwo i prywatność, ponieważ wszystkie informacje i zdjęcia są przesyłane w sposób bezpieczny i poufny. Nie ma potrzeby ujawniania swoich kolekcji publicznie, co jest istotne dla osób ceniących dyskrecję. Jeśli Twój przedmiot okaże się interesujący, wówczas zaproponujemy skup figurek porcelanowych bądź innych produktów w korzystnych cenach.

Usługi wyceny online umożliwiają łatwe porównanie wartości różnych przedmiotów porcelanowych. Można szybko zorientować się, które elementy kolekcji mają największą wartość, co jest przydatne w przypadku planowania sprzedaży czy ubezpieczenia. Dzięki wycenie online można uzyskać opinie od ekspertów z różnych części świata, co ma znacznie szczególnie w przypadku rzadkich i unikalnych egzemplarzy porcelany. Globalna perspektywa może pomóc w dokładniejszym określeniu wartości przedmiotu na rynku międzynarodowym.


Skup rzeźb, figurek i wielu innych – sprawdź, czego potrzebujemy!

Nasze usługi obejmują również skup wyrobów z mosiądzu oraz innych materiałów. Podobnie, jak w przypadku wyceny porcelany, także skup w ramach współpracy z nami jest korzystnym rozwiązaniem. Dzięki naszym usługom można szybko zrealizować zysk ze sprzedaży, co jest korzystne zarówno dla kolekcjonerów, jak i osób potrzebujących gotówki. Korzystanie z naszych usług pozwala również uniknąć problemów związanych z logistyką, takich jak transport czy przechowywanie rzeźb, ponieważ zajmujemy się tymi aspektami procesu.

Sprzedaj dzieła sztuki bez konieczności szukania indywidualnych kupców, co może być czasochłonne i skomplikowane! Nasz skup figurek oraz innych przedmiotów oferuje uczciwą wycenę opartą na wiedzy ekspertów. Transakcje są bezpieczne i często przebiegają w dyskretny sposób, co jest istotne dla osób ceniących prywatność.


Wycena artefaktów – nasza oferta

Przez nasz antykwariat możesz wycenić rzeźby, odlewy, brązy, figury z brązu i mosiądzu i innego rodzaju dzieła wykonane w różnych technikach i z różnych materiałów.

Wycenimy rzeźby i figury z mosiądzu i brązu oraz z porcelany, a także drewna, gipsu, kamienia oraz wszelkie inne dzieła wykonane w różnych technikach i z różnych materiałów. Jeśli będziesz zainteresowany – odkupimy te rzeczy, zapłacimy za nie ma miejscu gotówką i zabierzemy własnym transportem.


Wyceniamy i skupujemy między innymi:

  • rzeźby z kamienia, gipsu, drewna i innych materiałów
  • odlewy z brązu i mosiądzu oraz innych materiałów
  • figurki porcelanowe i gipsowe
  • plakiety i płaskorzeźby z brązu, gipsu, kamienia, drewna itp.

Jeżeli nie jesteś pewny tego, co tak naprawdę posiadasz i trudno jest zakwalifikować daną rzecz do którejś z kategorii, zachęcamy do kontaktu lub wysłania zdjęcia na maila lub sms-a – wspólnie ustalimy, co to jest i ile jest warte!


Bardzo prosimy o przesłanie dokładnych zdjęć tego co chcesz wycenić i/lub sprzedać i przesłanie ich do nas.

Zdjęcia można do nas wysłać sms-em, przez WhatsUpp oraz mailowo. Wyceniamy i odkupujemy całość lub części oferowanych przedmiotów i płacimy ustaloną kwotę gotówką na miejscu, po czym zabieramy zakupione rzeczy od razu własnym transportem lub proponujemy transakcję wysyłkową — za pobraniem.


  • Wyceniamy i kupujemy całość oferowanych przedmiotów lub wybrane z nich. Płacimy gotówką!
  • Dokonujemy darmowej, niewiążącej wyceny oferowanych przedmiotów.
  • Dojeżdżamy do klienta po umówieniu telefonicznym w całej Polsce lub umawiamy się na transakcję zdalną.


Szybki dojazd i ekspresowa darmowa wycena!

telefon: 502 597 502 e-mail: kontakt@skupstaroci.pl


Zachęcamy do sprawdzenia wszystkich usług, jakie proponujemy. Działamy jako: