Jak działamy


Najlepiej wyślij sms-a albo maila ze zdjęciami tego co chcesz wycenić i odsprzedać. Odezwiemy się bardzo szybko. Albo do nas zadzwoń.

Bardzo prosimy o przesłanie dokładnych zdjęć tego co Państwo chcecie wycenić i/lub sprzedać i przesłanie ich do nas. Zdjęcia można do nas wysłać sms-em, przez whats-up oraz mailowo. Wyceniamy i odkupujemy całość lub części oferowanych przedmiotów i płacimy ustaloną kwotę gotówką na miejscu, po czym zabieramy zakupione rzeczy od razu własnym transportem lub proponujemy transakcję wysyłkową - za pobraniem.

Znamy się na tym co robimy!

  • Wyceniamy i kupujemy całość oferowanych przedmiotów lub wybrane z nich. Płacimy gotówką!
  • Dokonujemy darmowej, niewiążącej wyceny oferowanych przedmiotów.
  • Dojeżdżamy do klienta po umówieniu telefonicznym w całej Polsce lub umawiamy się na transakcję zdalną.

Szybki dojazd i ekspresowa darmowa wycena!

telefon: 502 597 502
e-mail: kontakt@skupstaroci.pl

Jeżeli nie jesteś pewien co tak naprawdę masz i nie możesz zakwalifikować tych rzeczy do żadnej z kategorii, zadzwoń do nas lub wyślij zdjęcia na maila lub sms-a - wspólnie ustalimy co to jest i ile jest warte!

Skupujemy takie przedmioty jak:

stare monety i banknoty, stare dokumenty, bony, stare akcje, stare obligacje, inne stare papiery wartościowe, odznaczenia wojskowe i cywilne, medale, plakiety i tym podobne, szable, miecze, noże, bagnety, broń biała, obrazy, grafiki, szkice, plakaty, rzeźby, brązy, pocztówki, szkło i zastawa stołowa, sztuka współczesna, malarstwo, malarstwo polskie, platery, srebra, srebrne cukiernice, srebrne sztućce, srebrne solniczki, lichtarze i kantelabry, patery i żardinery, sztućce, kordziki, bagnety, stara broń, figurki, wyroby z brązu, odlewy, ikony, sprzęt optyczny, lornetki, lampy i lampki, lampy stojące, biżuteria, pierścionki, kolczyki, brosze, spinki, zawieszki, kolie, medaliony, bransolety, wyroby ze srebra, książki, komiksy, militaria, mundury i elementy umundurowania, pamiątki PRL, porcelana, szkło, figurki, zegary i zegarki, zegary wiszące, zegary stojące, zegary kominkowe, zegarki na rękę, komiksy, elementy wyposażenia wnętrz, sprzęt fotograficzny i optyczny, elementy i całe wyposażenie mieszkań i domów, oraz różne inne antyki i starocie.

Nasze atuty:

  • Szybki kontakt i wycena
  • Bezpłatna wycena – wycenimy wszystko co masz do sprzedania
  • Płatność gotówką – za wszystko co kupimy zapłacimy Ci gotówką
  • Własny odbiór – nie musisz ruszać się z domu – wszystko od wyceny poprzez zakup i transport bierzemy na siebie
Mamy wiele lat doświadczenia – znamy się na tym co robimy : )

Jeżeli nie wiesz co tak naprawdę masz, zadzwoń, pomożemy Ci to wycenić!