Skup starych i bardzo starych książek


Nasz antykwariat skupuje także stare książki i starodruki. Interesuje nas wszystko co pochodzi sprzed II Wojny Światowej, czyli sprzed 1939 roku. Jeśli masz pojedyncze egzemplarze lub całe księgozbiory – zadzwoń – wycenimy i odkupimy je od Ciebie!

Nasz skup antyków i staroci skupuje stare książki i księgozbiory z każdej dziedziny, jednak najbardziej jesteśmy zainteresowani książkami i wydawnictwami naukowymi, popularnonaukowymi, profesjonalnymi i poradnikami oraz literaturą.

Kupujemy starocie i antyki, rzeczy których chcesz się pozbyć z wielu powodów: przeprowadzka, odziedziczone mieszkanie które likwidujesz, czy po prostu chęć pozbycia się części rzeczy lub całości wyposażenia domu lub mieszkania, strychu czy piwnicy. Zapewniamy darmową wycenę, dojazd do klienta naszego specjalisty, odkup na miejscu i płatność gotówką oraz transport zakupionych rzeczy. Jeśli nie masz pewności tego co jest w Twoim posiadaniu – daj nam znać! Zidentyfikujemy ten przedmiot lub przedmioty i zrobimy wstępną wycenę – całkowicie za darmo. Możemy też wszystko od Ciebie odkupić lub kupić tylko wybrane przedmioty.

Bardzo prosimy o przesłanie dokładnych zdjęć książek które Państwo chcecie wycenić i/lub sprzedać i przesłanie ich do nas. Zdjęcia można do nas wysłać sms-em, przez WhatsUpp oraz mailowo. Wyceniamy i odkupujemy całość lub części oferowanych kolekcji lub pojedyncze sztuki i płacimy ustaloną kwotę gotówką na miejscu, po czym zabieramy zakupione rzeczy od razu własnym transportem lub proponujemy transakcję wysyłkową.

  • Wyceniamy i kupujemy całość oferowanych przedmiotów lub wybrane z nich. Płacimy gotówką!
  • Dokonujemy darmowej, niewiążącej wyceny oferowanych przedmiotów.
  • Dojeżdżamy do klienta po umówieniu telefonicznym w całej Polsce lub umawiamy się na transakcję zdalną.

Szybki dojazd i ekspresowa darmowa wycena!

telefon: 502 597 502 e-mail: kontakt@skupstaroci.pl

Jeżeli nie jesteś pewien co tak naprawdę masz i nie możesz zakwalifikować tych rzeczy do żadnej z kategorii, zadzwoń do nas lub wyślij zdjęcia na maila lub sms-a - wspólnie ustalimy co to jest i ile jest warte!