Skup sztuki współczesnej


Sztuka współczesna – aktualny okres w dziejach sztuki, którego początek umownie wyznaczono na połowę XX wieku (po II wojnie światowej). Nie podlega on jeszcze ustalonym, czasowym podziałom. 

Wyceniamy i skupujemy takie dzieła sztuki współczesnej jak m.in.:

  • obrazy – obrazy olejne, akwarele, grafiki wszelkiego rodzaju
  • rzeźby
  • odlewy
  • plakaty
  • pop-art

Ponadto kupujemy starocie i antyki, rzeczy których chcesz się pozbyć z wielu powodów: przeprowadzka, odziedziczone mieszkanie które likwidujesz, czy po prostu chęć pozbycia się części rzeczy lub całości wyposażenia domu lub mieszkania, strychu czy piwnicy. Zapewniamy darmową wycenę, dojazd do klienta naszego specjalisty, odkup na miejscu i płatność gotówką oraz transport zakupionych rzeczy. Jeśli nie masz pewności tego co jest w Twoim posiadaniu – daj nam znać! Zidentyfikujemy ten przedmiot lub przedmioty i zrobimy wstępną wycenę – całkowicie za darmo. Możemy też wszystko od Ciebie odkupić lub kupić tylko wybrane przedmioty.

Bardzo prosimy o przesłanie dokładnych zdjęć tego co Państwo chcecie wycenić i/lub sprzedać i przesłanie ich do nas.

Zdjęcia można do nas wysłać sms-em, przez WhatsUpp oraz mailowo. Wyceniamy i odkupujemy całość lub części oferowanych przedmiotów i płacimy ustaloną kwotę gotówką na miejscu, po czym zabieramy zakupione rzeczy od razu własnym transportem lub proponujemy transakcję wysyłkową - za pobraniem.

  • Wyceniamy i kupujemy całość oferowanych przedmiotów lub wybrane z nich. Płacimy gotówką!
  • Dokonujemy darmowej, niewiążącej wyceny oferowanych przedmiotów.
  • Dojeżdżamy do klienta po umówieniu telefonicznym w całej Polsce lub umawiamy się na transakcję zdalną.

Szybki dojazd i ekspresowa darmowa wycena!

telefon: 502 597 502 e-mail: kontakt@skupstaroci.pl

Jeżeli nie jesteś pewien co tak naprawdę masz i nie możesz zakwalifikować tych rzeczy do żadnej z kategorii, zadzwoń do nas lub wyślij zdjęcia na maila lub sms-a - wspólnie ustalimy co to jest i ile jest warte!