Skup starych monet i banknotów


Wyceniamy i skupujemy:

 • monety złote, srebrne i wykonane z innych kruszców, banknoty oraz inne numizmaty z okresu sprzed 1939 roku
 • monety okolicznościowe
 • stare banknoty w idealnych stanach zachowania
 • całe kolekcje i zbiory monet i banknotów

Bardzo prosimy o przesłanie dokładnych zdjęć tego co Państwo chcecie wycenić i/lub sprzedać i przesłanie ich do nas. Zdjęcia można do nas wysłać sms-em, przez whats-up oraz mailowo. Wyceniamy i odkupujemy całość lub części oferowanych przedmiotów i płacimy ustaloną kwotę gotówką na miejscu, po czym zabieramy zakupione rzeczy od razu własnym transportem lub proponujemy transakcję wysyłkową - za pobraniem.

 • Wyceniamy i kupujemy całość oferowanych przedmiotów lub wybrane z nich. Płacimy gotówką!
 • Dokonujemy darmowej, niewiążącej wyceny oferowanych przedmiotów.
 • Dojeżdżamy do klienta po umówieniu telefonicznym w całej Polsce lub umawiamy się na transakcję zdalną.

Szybki dojazd i ekspresowa darmowa wycena!

telefon: 502 597 502 e-mail: kontakt@skupstaroci.pl

Jeżeli nie jesteś pewien co tak naprawdę masz i nie możesz zakwalifikować tych rzeczy do żadnej z kategorii, zadzwoń do nas lub wyślij zdjęcia na maila lub sms-a - wspólnie ustalimy co to jest i ile jest warte!

Skup i wycena starych monet i banknotów

Potrzebujesz dodatkowych pieniędzy? Masz w domu srebrne monety przedwojenne lub wartościowe numizmaty? Możesz skontaktować się z naszymi specjalistami. Firma Antykistarocie.pl to eksperci w swojej dziedzinie. Z naszą pomocą wycena starych monet odbywa się ekspresowo i bez zbędnych formalności. Prowadzimy skup moment i banknotów za gotówkę z możliwością zlecenia własnego odbioru sprzedawanych przedmiotów.

Skup numizmatów i nie tylko – postaw na skup Antykistarocie

Już od wielu lat prowadzimy działania takie, jak skup i wycena starych monet. Mamy spore doświadczenie, wiedzę oraz umiejętności, które umożliwiają nam szybko wycenić srebrne monety przedwojenne, a także rzetelnie prowadzić skup numizmatów.

Zdajemy sobie sprawę z tego, że nie każdy zdaje sobie sprawę z wartości przechowywanych monet, numizmatów i innych wartościowych przedmiotów. Dla osób, które chcą tylko poznać wartość posiadanych rzeczy, prowadzimy wyceny starych monet z możliwością bezpłatnej wyceny online lub bezpośrednio u klienta.

Numizmatyka – wycena banknotów i starych monet. Dlaczego warto z nami współpracować?

Wieloletnie doświadczenie w branży i rzetelna wycena starych monet to niejedyne wyróżniki naszego przedsiębiorstwa. W Antykistarocie.pl zawsze stawiamy na dobro naszych klientów. Prowadząc przez wiele lat skup monet PRL i innych przedmiotów osiągnęliśmy spore sukcesy, które przekładają się na możliwość ciągłego poszerzania wiedzy z zakresu numizmatyki.

Cechy wyróżniające naszą firmę to:

 • płatności realizowane gotówką – skup numizmatów z opcją wypłaty środków od ręki to świetne rozwiązanie, aby szybko zdobyć dodatkowe pieniądze,
 • możliwość własnego odbioru przedmiotów od klienta,
 • ekspresowa i bezpłatna wycena starych monet.

Naszym klientom gwarantujemy maksimum bezpieczeństwa w trakcie realizowania transakcji. U nas wyceny starych monet są prowadzone online lub u klienta – do wyboru. Działamy także jako skup srebrnych monet i innych przedmiotów, które mają jakąkolwiek wartość.

Skup i wycena monet – co można sprzedać i wycenić w Antykistarocie.pl?

Jest naprawdę wiele przedmiotów, które można sprzedać lub tylko wycenić z pomocą naszych ekspertów. Nasz skup i wycena monet chętnie przyjmuje takie okazy, jak:

 • złote i srebrne monety,
 • banknoty,
 • zabytkowe numizmaty sprzed 1939 roku,
 • monety okolicznościowe,
 • kolekcje starych monet i banknotów.

Dla każdego klienta nasz skup i wycena monet jest w 100% darmowa. Co to oznacza? Otóż po pierwszym kontakcie telefonicznym lub e-mailowym nie musisz martwić się o żadne koszty. Dojeżdżamy we wskazane miejsce na terenie całej Polski, a także realizujemy transakcje zdalne z wykorzystaniem firm kurierskich.

Wyceny starych monet i skup numizmatów – sprzedaj swoje okazy i zdobyć dodatkowe pieniądze!

Współpraca z firmą Antykistarocie.pl to doskonały sposób, aby pozyskać nieco dodatkowych pieniędzy i jednocześnie pozbyć się starych monet, banknotów oraz numizmatów z domowych kolekcji.

Serdecznie zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub e-mail. Skupujemy srebrne monety przedwojenne, złote, a także wykonane z innych kruszców. Nasi wykwalifikowani eksperci czekają kontakt, aby pomóc w wycenie starych monet, a także dopełnieniu formalności w trakcie sprzedaży numizmatów i innych wartościowych rzeczy.

Nie czekaj i skontaktuj się z nami. Wycena starych monet może być szybka, przyjemna i darmowa. Wystarczy, że poświęcisz kilka chwil, a być może będziesz w stanie zdobyć sporo dodatkowej gotówki za oddane numizmaty i wartościowe monety zabytkowe do naszego skupu.