Skup obrazów, grafik, malarstwa za gotówkę Warszawa – Trójmiasto

Dzieła sztuki, takie jak obrazy, od lat cieszą się zainteresowaniem kolekcjonerów i znawców. Wiele prac malarskich podziwiać można w muzeach albo galeriach, ale znaczna ich część znajduje się w prywatnych zbiorach. Obrót dziełami sztuki – skup oraz sprzedaż – to prawdziwa pasja wielu ludzi tworzących swoje własne kolekcje. Skup obrazów Warszawa, Gdańsk, Gdynia i Sopot i najbliższe okolice to rejon, w którym działa nasza firma. Nabywamy artefakty twórczości artystycznej w celu dalszej odsprzedaży, obrazy olejne, akwarele, grafiki i inne rzeczy związane z malarstwem. Zarówno powojenne jak i przedwojenne.

 

Jakie obrazy skupujemy?

Główny obszar naszych zainteresowań stanowi nabywanie różnego rodzaju dzieł sztuki, antyków i staroci. Jeśli poszukujesz firmy zajmującej się skupem obrazów w Warszawie, Gdańsku, Gdyni i Sopocie polecamy swoje usługi. Poszukujemy dzieł malowanych pędzlem znanych polskich, ale i zagranicznych twórców, stworzonych w ostatnich wiekach i współcześnie.

Jak przebiega transakcja odkupu?

Pierwszym etapem jest kontakt telefoniczny lub mailowy, następnie umawiamy datę i miejsce spotkania. Dojeżdżamy do Klientów mieszkających w Warszawie, a także poza stolicę – oferujemy bezpłatny dojazd do miejscowości położonych w promieniu do 100 kilometrów od Warszawy. Jeżeli zatem interesuje Cię wycena obrazów Warszawa nie jest jedynym obszarem naszego działania. Wstępnej analizy i wyceny możemy dokonać także ze zdjęć (przesłanych na mejla lub telefon).

 

Dlaczego warto z nami współpracować?

Tworzymy grupę pasjonatów, których interesują zarówno antyki oraz tzw. starocie, jak i dzieła sztuki występujące w różnej formie. Obrazy stanowią dla nas szczególny rodzaj twórczości artystycznej. Odkupioną twórczość tego typu zachowujemy dla siebie albo przeznaczamy do odsprzedaży. Współpracujemy z kolekcjonerami z całej Polski. Dzięki temu, a także za sprawą naszego piętnastoletniego doświadczenia, możemy zagwarantować profesjonalną obsługę – począwszy od wyceny obrazów w Warszawie, Gdańsku, Gdyni i Sopocie oraz okolicach, na przekazaniu w dobre ręce odkupionych dzieł sztuki kończąc.

Działamy stacjonarnie oraz online. Zapraszamy do kontaktu z nami, jeśli posiadasz jakiekolwiek pytania dotyczące skupu obrazów, ich wyceny czy też warunków współpracy. Chętnie opowiemy również o naszym doświadczeniu.