Skup starych monet Warszawa – Trójmiasto

Monety jako środek płatniczy są znane ludzkości od tysiącleci. Pierwotnie ich wartość była zbliżona do kosztu kruszcu, z jakiego je wykonano. Obecnie stała się umowna, przeważnie wyższa od faktycznej wartości materiału. Jednak stare monety zyskują na wartości w zależności od ilości egzemplarzy, jakie przetrwały do naszych czasów. Wiele z nich ulega bowiem zniszczeniu, zostaje przetopione lub zgubione. Pojedyncza moneta, o pierwotnie niewielkim nominale, dziś może być warta dużo więcej. Kolekcjonowaniem i badaniem takich moment zajmuje się numizmatyka, Warszawa, Gdańsk, Gdynia i Sopot to miasta, w którym działa nasz serwis numizmatyczny, zajmujący się skupem monet. Jeśli posiadasz stare monety i chcesz poznać ich wartość lub / i je odsprzedać, zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Zadzwoń do Nas a wycenimy Twoje monety.

Skup monet – Numizmatyka Warszawa, Gdańsk, Gdynia, Sopot

Dawniej zbieranie monet było popularnym zajęciem. Dziś wiele osób decyduje się odsprzedać swoje kolekcje, inni zapisują je potomnym, którzy nie podzielają takiej pasji. Jednocześnie wciąż nie brakuje kolekcjonerów, którzy są zainteresowani starymi numizmatami. Dlatego tak dobrze funkcjonuje skupu nasz skup złotych i srebrnych monet w Warszawie i Trójmieście. Obecnie, dzięki internetowi, sprzedaż i kupno stały się jeszcze prostsze. Skup starych monet w Warszawie, Gdańsku, Gdyni i Sopocie oraz okolicach przez nasz antykwariat polega na dojeździe do klienta, dokonaniu darmowej wyceny monet i banknotów oraz ich odkupie za gotówkę (wstępna ocena także na podstawie zdjęć). Prowadzimy nie tylko skup monet, ale także innych numizmatów, takich jak papierowe pieniądze. Skupujemy monety przedwojenne i starsze oraz monety z okresu PRL-u. Skupujemy także stare, przedwojenne i starsze oraz krótko – powojenne banknoty.

Wycena monet Warszawa – Trójmiasto

Wycena starych środków płatniczych zależy od wielu czynników. Potrzeba do tego wiedzy, ile warta jest dana moneta w zależności od stanu, datowania, materiału z którego została wykonana itd. Istotne jest to, aby przed skorzystaniem z usługi wycena monet w Warszawie i okolicach nie próbować czyścić monet. Takie zabiegi jedynie obniżają wartość monet i banknotów. Wielu kolekcjonerów woli przedmioty pokryte patyną niż uszkodzone środkami chemicznymi. Jeśli jesteś zainteresowany skupem monet w Warszawie, prosimy o przekazanie ich nam bez wcześniejszych prób czyszczenia. Wycenimy te monety i zaproponujemy cenę odkupu.

Skup srebrnych monet Warszawa – Gdańsk, Gdynia, Sopot

Skupujemy monety złote, srebrne i wykonane z innych kruszców, banknoty oraz inne numizmaty. Działamy w tej branży od ponad 15 lat, dzięki czemu staliśmy się jednym z największych ekspertów od numizmatyki w Warszawie, Gdańsku, Gdyni i Sopocie. Posiadamy niezbędną wiedzę na temat wartości konkretnych egzemplarzy. Odziedziczone lub przypadkowo znalezione monety mogą wydawać się bezwartościowym kawałkiem metalu, a jedynie specjalista właściwie je oceni, dlatego warto skorzystać z naszych usług. Prowadzimy też skup banknotów w Warszawie, Gdańsku, Gdyni i Sopocie, co odróżnia nas od innych antykwariatów i sklepów numizmatycznych. Skupujemy monety przedwojenne i starsze oraz monety z okresu PRL-u. Skupujemy także stare, przedwojenne i starsze oraz krótko- powojenne banknoty.