Skup mebli w Warszawie i Trójmieście

Antyki to dzieła sztuki, które wymagają szczególnego potraktowania. Nie zawsze jednak znajdzie się na nie miejsce w Twoim domu. Może preferujesz bardziej nowoczesny styl aranżacji mieszkania, cenisz sobie minimalizm i nie lubisz mieć nawet tych bardzo kosztownych i prestiżowych ozdób w swoim otoczeniu, a może po prostu potrzebujesz zastrzyku gotówki?

 

Skup mebli Warszawa – Trójmiasto – wycena

Często zdarza się tak, że można zupełnie przypadkowo wejść w posiadanie antyku lub starocia – obrazu, medalu wojskowego, zabytkowej komody. Najczęstszy powód pozbywania się tych rzeczy, to spadek po przodkach, z którym nie do końca wiadomo co zrobić. Nie dopuść do tego, aby te przedmioty trafiły w niepowołane ręce! Nasza firma zajmuje się profesjonalnym skupem antyków i staroci w tym także przedwojennych mebli w Warszawie, Gdańsku, Gdyni i Sopocie – tych o charakterze zabytkowym. Z łatwością można poznać, który mebel należy do tej kategorii – sposób ich wykonania, bogato zdobione fronty, czy po prostu świadomość ich wieku – wszystko to sprawia, że szkoda wyrzucić odziedziczony po dziadku antyk, ale jednocześnie pragnie się go pozbyć z zyskiem. Nie musisz przywozić do nas takiego mebla. Sami przyślemy do Ciebie specjalistę, który dokona ekspertyzy i wyceni, a jeśli dobijecie targu – również odkupi od Ciebie ów mebel.

Skup mebli antycznych Warszawa i Trójmieście – dlaczego warto?

Pasjonujemy się historią i już od ponad 15 lat skupujemy tego rodzaju. Zdajemy sobie sprawę z tego, że posiadanie niektórych mebli o charakterze antyków bywa kłopotliwe dla osób, które nie interesują się kolekcjonerstwem. Czasem meble posiadają drobne wady, których właściciele nie potrafią usunąć, a czasem po prostu nie pasują one do wystroju ich wnętrza. Dlatego warto rozważyć oddanie takich zabytków do skupu mebli antycznych w Warszawie, Gdańsku, Gdyni i Sopocie. Dzięki skorzystaniu z naszej oferty możesz wzbogacić się w krótkim czasie, a przy tym pozbyć kłopotu zalegających na strychu mebli, starej biżuterii, rzeźb, naczyń czy innych drobiazgów. Kochamy je wszystkie – zbieramy je do prywatnych kolekcji, a częściowo zajmujemy się ich odsprzedażą. Jeśli chodzi o stare meble Warszawa to miasto bogate w historię, w którym nie brakuje osób chętnych zarówno do sprzedaży, jak i kupna antyków. Dlatego wierzymy, że wspólnie uda nam się zrobić dobry biznes.

 

Skup starych mebli Warszawa – co jeszcze przyjmujemy?

Naszą pasją jest dawanie drugiego życia przedmiotom, które noszą w sobie bogatą historię. To rzeczy, których z roku na rok jest na świecie coraz mniej – w związku z tym ich wartość z biegiem lat wzrasta. Co więcej – odnajdywane przez nas stare meble w Warszawie nie są już produkowane, więc nie uda się ich nigdy kupić w sklepie. Mają dla nas olbrzymią wartość, dlatego zajmujemy się skupem antyków i staroci w tym starych mebli w Warszawie, Gdańsku, Gdyni i Sopocie aby odnaleźć jak najwięcej takich cennych przedmiotów rozrzuconych po całym mieście i okolicach.