Skup znaczków Warszawa – Trójmiasto jak działamy?

Kolekcjonowanie znaczków pocztowych może pochwalić się historią równie długą, co sam znaczek. Sięga zatem 1840 roku, kiedy to w Wielkiej Brytanii wydano tzw. Penny Black, czyli pierwszy znaczek pocztowy na świecie. Wzbudził wówczas duże zainteresowanie Brytyjczyków i wiele osób postanowiło zachować go na pamiątkę.

Nakład, tematyka oraz graficzna różnorodność sprawiły, że znaczki nabrały wartości kolekcjonerskiej bardzo szybko – nie tylko w Wielkiej Brytanii, ale na całym świecie. Aktywność polegającą na kolekcjonowaniu znaczków określa się często mianem filatelistyki. W dziedzinie tej znane są przypadki, gdy 1 egzemplarz znaczka, dokładnie British Guiana 1C Magenta, wydany w 1856 roku, sprzedano w 2014 roku za – bagatela – 9,5 miliona dolarów.

Co oferujemy?

Współcześnie filatelistyka to hobby, z którego można czerpać profity, np. decydując się na sprzedaż swoich zbiorów. Kolekcjonerzy poszukują unikatowych okazów lub elementów uzupełniających ich kolekcję. Nasza firma zajmuje się profesjonalną wyceną oraz skupem znaczków pocztowych w Warszawie, Gdańsku, Gdyni i Sopocie. Jeśli posiadasz znaczki, które chcesz sprzedać, proponujemy Ci darmową wycenę przygotowaną przez specjalistę, dzięki której poznasz wartość Twoich zbiorów. W kwestii takiej jak wycena znaczków Warszawa, Trójmiasto nie jest jedynym terenem naszych działań – obejmuje on terytorium do 100 km od tych miast.

Tworzymy grupę pasjonatów, zajmujących się zbiorem różnego rodzaju staroci, w tym znaczków pocztowych. Jeżeli chodzi o skup znaczków pocztowych Warszawa i Trójmiasto są miejscami, w których działamy na dużą skalę.  Skupujemy je dla siebie albo po to, by następnie je odsprzedać innym filatelistom. Mamy 15 lat doświadczenia w naszej działalności. W tym czasie wyspecjalizowaliśmy się z zakresu wyceny znaczków w Warszawie, Gdańsku, Gdyni i Sopocie. Ze sprzedającym spotykamy się w ustalonym miejscu i o umówionej porze. Oferujemy kupno od ręki. W przypadku finalizacji transakcji oraz zakupu całości bądź części wycenianego zbioru rozliczamy się gotówką.

Jakie znaczki skupujemy?

Choć w przeszłości znaczki produkowano najczęściej z papieru, obecnie spotyka się również eksponaty z folii albo plastiku. Dokonujemy skupu znaczków w Warszawie, Gdańsku, Gdyni i Sopocie bez względu na ich formę. W polu naszych zainteresowań znajdują się znaczki polskie oraz zagraniczne, zarówno ze zbiorów profesjonalnych, jak i amatorskich. Chcesz sprzedać całą kolekcję lub pojedyncze znaczki? Zapraszamy Cię do kontaktu – z chęcią przygotujemy dla Ciebie propozycję skupu.