Skup zegarów i zegarków Warszawa – Trójmiasto

Różnego typu zegarki i zegary to jedne z tych przedmiotów, które chętnie od ciebie odkupimy. Takie pamiątki znajdują się niemal w każdym domu, często przechodzą z pokolenia na pokolenie i mają swoją historię. Czasem zalegają w szufladach i nie bardzo wiadomo, co z nimi zrobić. Jeżeli posiadasz jakikolwiek stary czasomierz, nie wiesz, ile jest warty, a chciałbyś go sprzedać – skontaktuj się nami. Nie musisz się martwić o dostarczenie nam zegarka – sami do ciebie przyjedziemy, zajmiemy się wyceną i odkupimy za gotówkę to, co chcesz sprzedać.  Jeśli chodzi o skup zegarków Warszawa, Gdańsk, Gdynia i Sopot, to główne miejsce naszej działalności, jednak docieramy również do miejscowości położonych w obrębie 100 kilometrów od tych miesjcowości. Gwarantujemy kompleksową i fachową obsługę oraz satysfakcjonujące ceny.

 

Stare zegary i zegarki – Nasz skup w Warszawie i Trójmieście

Jesteśmy pasjonatami różnego rodzaju zabytkowych przedmiotów, dlatego interesują nas wszelkie stare czasomierze, które nadal są w wielu domach. Nasz skup zegarków w Warszawie, Gdańsku, Gdyni i Sopocie to pomysł dla tych, którzy mają ciekawe egzemplarze, ale sami nie będą ich już używać. Dzięki nam zegary otrzymają drugie życie, a właściciel gotówkę. Skupujemy nie tylko najpopularniejsze zegarki na rękę, ale także zegary wiszące, kominkowe, stojące – jednym słowem wszystkie typy czasomierzy, nawet jeśli nie są w idealnym stanie. Wycena przedmiotów odbywa się w miejscu wskazanym przez klienta i jest całkowicie bezpłatna. W momencie sfinalizowania transakcji natychmiast wypłacamy należność i własnym transportem odbieramy zakupione przedmioty.

Jeśli zatem mieszkasz w okolicach Warszawy, Gdańska, Gdyni lub Sopotu i masz zbędne stare zegary lub małe zegarki na rękę, skontaktuj się z nami, a na pewno dojdziemy do porozumienia w kwestii odkupienia pojedynczych egzemplarzy lub większej kolekcji. Nawet jeżeli myślisz, że zegarki są niewiele warte, zadzwoń, a nasz specjalista oceni, czy rzeczywiście tak jest. Być może zalegające od lat stare czasomierze znajdą nowych właścicieli, którzy docenią ich piękno i odpowiednio o nie zadbają.