Skup zastawy stołowej Warszawa – Trójmiasto

Nasz antykwariat Warszawie, Gdańsku, Gdyni i Sopocie skupuje zastawę stołową zarówno w kompletach jak i na elementy, a w szczególności kupujemy takie rzeczy jak – komplety zastawy stołowej oraz jej poszczególne elementy, sztućce – w kompletach jak i na sztuki, patery, tace, ceramikę, figurki porcelanowe, galanterię stołową, cukiernice, dzbanki, kielichy.

Zapraszamy do kontaktu pod numerem: 507 300 009 oraz / lub adresem email: kontakt@antykistarocie.pl. Wycena i dojazd naszego rzeczoznawcy są zawsze bezpłatne. Można do Nas przesłać zdjęcia przedmiotów do wyceny mejlem lub sms-em.

W naszej pracy kierujemy się solidnością, a także profesjonalizmem. Współpraca z nami przebiega szybko i sprawnie. Na początek wystarczy do nas zadzwonić. Podczas krótkiej rozmowy nasz ustalamy, jakiego typu przedmioty chcesz sprzedać. Jeżeli będziemy zainteresowani zakupem, umawiamy się na konkretny dzień i godzinę. W umówionym miejscu specjalista dokona niezobowiązującej wyceny. Jeżeli decydujemy się na zakup, płacimy Klientowi gotówką. Następnie zabieramy zakupione rzeczy własnym transportem.

Zachęcamy do skorzystania z naszych usług. Wieloletnie doświadczenie oraz ekspresowe tempo pracy sprawiają, że jesteśmy w stanie przeprowadzić transakcję szybko i bezproblemowo.