Skup starych książek Warszawa – Trójmiasto

Nasz antykwariat skupuje także stare książki i starodruki. Interesuje nas wszystko co pochodzi sprzed II Wojny Światowej, czyli sprzed 1939 roku. Jeśli masz pojedyncze egzemplarze lub całe księgozbiory – zadzwoń – wycenimy i odkupimy je od Ciebie!

Nasz skup antyków i staroci skupuje stare książki i księgozbiory z każdej dziedziny, jednak najbardziej jesteśmy zainteresowani książkami i wydawnictwami naukowymi, popularnonaukowymi, profesjonalnymi i poradnikami oraz literaturą.

Kupujemy starocie i antyki, rzeczy których chcesz się pozbyć z wielu powodów: przeprowadzka, odziedziczone mieszkanie które likwidujesz, czy po prostu chęć pozbycia się części rzeczy lub całości wyposażenia domu lub mieszkania, strychu czy piwnicy.  Zapewniamy darmową wycenę, dojazd do klienta naszego specjalisty, odkup na miejscu i płatność gotówką oraz transport zakupionych rzeczy. Jeśli nie masz pewności tego co jest w Twoim posiadaniu – daj nam znać! Zidentyfikujemy ten przedmiot lub przedmioty i zrobimy wstępną wycenę – całkowicie za darmo. Możemy też wszystko od Ciebie odkupić lub kupić tylko wybrane przedmioty.

Zapraszamy do kontaktu pod numerem: 507 300 009 oraz / lub adresem email: kontakt@antykistarocie.pl. Wycena i dojazd naszego rzeczoznawcy są zawsze bezpłatne. Można do Nas przesłać zdjęcia przedmiotów do wyceny mejlem lub sms-em.