O nas

Od ponad 15 lat skupujemy starocie i antyki, rzeczy których chcesz się pozbyć z wielu powodów. Zapewniamy darmową wycenę, dojazd do klienta naszego specjalisty, odkup na miejscu i płatność gotówką oraz transport zakupionych rzeczy.

Jesteśmy grupą pasjonatów, która zbiera wszelkiego rodzaju starocie częściowo dla siebie a częściowo do dalszej odsprzedaży. Jesteśmy na rynku od prawie 20 lat. W tym czasie przeszliśmy od prowadzenia naziemnego antykwariatu do funkcjonowania on-line – w internecie i jesteśmy bardzo sprawni i fachowi. Współpracujemy z kilkoma renomowanymi antykwariatami w Polsce i za granicą.

Działamy głównie na terenie Warszawy i okolic w promieniu 100 kilometrów.

Dzięki przejściu do internetu zmniejszyliśmy koszty oraz zwiększyliśmy zasięg naszej działalności. Prowadzimy antykwariat on-line w Warszawie i okolicach ale także współpracujemy z wieloma osobami, firmami i antykwariatami „naziemnymi”. Nasz zakres działania to skup antyków w Warszawie, skup staroci w Warszawie, skup staroci okolice Warszawy. Skupujemy też całościowo wyposażenie mieszkań i domów, odkupujemy przedmioty za gotówkę i zabieramy je własnym transportem. Działamy sprawnie i szybko.

Jeśli masz coś co jest Co niepotrzebne, zagraca, lub po prostu chcesz to zamienić na gotówkę, zadzwoń:

Przyjedziemy, wycenimy i kupimy te rzeczy od Ciebie!

Skupujemy takie przedmioty jak:

obrazy, obrazy olejne, akwarele, plakaty, rzeźby, brązy, pocztówki, szkło i zastawa stołowa, sztuka współczesna, malarstwo, malarstwo polskie, platery, srebra, srebrne cukiernice, srebrne sztućce, srebrne solniczki, lichtarze i kantelabry, patery i żardinery, sztućce, kordziki, bagnety, stara broń, repliki, figurki, wyroby z brązu, odlewy, ikony, sprzęt optyczny, lornetki, lampy i lampki, lampy stojące, lampy wiszące, witryny, serwantki, biblioteki, stoły, szfy, lustra, szafki, komody i sekretery, stare monety i banknoty, stare dokumenty, biżuteria, pierścionki, kolczyki, brosze, spinki, zawieszki, kolie, medaliony, bransolety, szable, znaczki i znaczki pocztowe, bony, akcje, wyroby ze srebra, książki, komiksy, stare meble, militaria, medale i odznaczenia wojskowe i cywilne, mundury i elementy umundurowania, pamiątki PRL, porcelana, szkło, figurki, zegary i zegarki, zegary wiszące, zegary stojące, zegary kominkowe, zegarki na rękę, komiksy, elementy wyposażenia wnętrz, sprzęt fotograficzny i optyczny i inne.

Działamy w Warszawie i okolicach oraz w Trójmieście!

Jeżeli nie wiesz co tak naprawdę masz, zadzwoń,
pomożemy Ci to wycenić!

Nasze atuty

Szybki dojazd do klienta

Na terenie Warszawy i Gdańska, Gdyni i Sopotu oraz okolic w promieniu 100 kilometrów jesteśmy w stanie dojechać tego samego dnia w ciągu kliku godzin.

Bezpłatna wycena

Dokonamy bezpłatnej, niezobowiązującej wyceny przedmiotów które posiadasz.

Płatność gotówką

Za wszystko co kupimy rozliczymy się gotówką na miejscu.

Własny odbiór

Nie musisz ruszać się z domu – wszystko od wyceny poprzez zakup i transport bierzemy na siebie.

Ponad 15 lat doświadczenia
Znamy się na tym co robimy!