Jak działamy

Kupujemy starocie i antyki, rzeczy których chcesz się pozbyć z wielu powodów: przeprowadzka, odziedziczone mieszkanie które likwidujesz, czy po prostu chęć pozbycia się części rzeczy lub całości wyposażenia domu lub mieszkania, strychu czy piwnicy.  Zapewniamy darmową wycenę, dojazd do klienta naszego specjalisty, odkup na miejscu i płatność gotówką oraz transport zakupionych rzeczy. Jeśli nie masz pewności tego co jest w Twoim posiadaniu – daj nam znać! Zidentyfikujemy ten przedmiot lub przedmioty i zrobimy wstępną wycenę – całkowicie za darmo. Możemy też wszystko od Ciebie odkupić lub kupić tylko wybrane przedmioty.

Jesteśmy grupą pasjonatów, która zbiera wszelkiego rodzaju starocie częściowo dla siebie a częściowo do dalszej odsprzedaży. Jesteśmy na rynku od prawie 20 lat. W tym czasie przeszliśmy od prowadzenia „naziemnego” antykwariatu do funkcjonowania on-line – w internecie. Dzięki temu zmniejszyliśmy koszty oraz zwiększyliśmy zasięg naszej działalności. Prowadzimy antykwariat on-line – skup antyków i staroci na terenie Warszawy i okolic oraz Trójmiasta ale także współpracujemy z wieloma osobami, firmami i antykwariatami „naziemnymi”.

Jeśli masz coś co jest Co niepotrzebne, zagraca, lub po prostu chcesz to zamienić na gotówkę, zadzwoń:
507 300 009 
Przyjedziemy, wycenimy i kupimy te rzeczy od Ciebie!

A skupujemy takie przedmioty jak: obrazy, obrazy olejne, akwarele, plakaty, rzeźby, brązy, pocztówki, szkło i zastawa stołowa, sztuka współczesna, malarstwo, malarstwo polskie, platery, srebra, srebrne cukiernice, srebrne sztućce, srebrne solniczki, lichtarze i kantelabry, patery i żardinery, sztućce, kordziki, bagnety, stara broń, repliki, figurki, wyroby z brązu, odlewy, ikony, sprzęt optyczny, lornetki, lampy i lampki, lampy stojące, lampy wiszące, witryny, serwantki, biblioteki, stoły, szfy, lustra, szafki, komody i sekretery, stare monety i banknoty, stare dokumenty, biżuteria, pierścionki, kolczyki, brosze, spinki, zawieszki, kolie, medaliony, bransolety, szable, znaczki i znaczki pocztowe, bony, akcje, wyroby ze srebra, książki, komiksy, stare meble, militaria, medale i odznaczenia wojskowe i cywilne, mundury i elementy umundurowania, pamiątki PRL, porcelana, szkło, figurki, zegary i zegarki, zegary wiszące, zegary stojące, zegary kominkowe, zegarki na rękę, komiksy, elementy wyposażenia wnętrz, sprzęt fotograficzny i optyczny i inne.

Jeżeli nie wiesz co tak naprawdę masz, zadzwoń, pomożemy Ci to zidentyfikować i wycenić. Nasz antykwariat, skup antyków i staroci w Warszawie i Gdańsku, Gdyni lub Sopocie zrobi to dla Ciebie całkowicie za darmo!